1393 مرداد 09 پنجشنبه
پربیننده ترین اخبار
توسعه روابط دیپلماتیک ایران در دولت تدبیر و امید رقم خورد
پیام استاندار البرز بمناسبت عید سعید فطر
رصد همزمان آخرین وضعیت راه ها و آب و هوای استان عیدانه البرزنشینان
اتصال مرکز آنلاین هواشناسی و دوربین های تردد جاده ای استان به مرکز صدا و سیمای البرز
رئیس مجلس شورای اسلامی در جمع راهپیمایان استان البرز
لزوم اتحاد کشورهای منطقه در حمایت و کمک رسانی به ملت مظلوم فلسطین
حمایت های حقوق بشر از اقدامات رژیم صهیونیستی غیرقابل چشم پوشی است
البرزنشینان درحمایت از ملت مظلوم فلسطین به پا می خیزند
تشکیل نشست مشترک مسئولان ارشد استان البرز با وزیر بهداشت و درمان
کمیته انتصابات استان البرز در حال بررسی گزینه ها است/مدیران سفارشی در لیست انتصابات نخواهند بود
نیروهای کارآمد در استان البرز شناسایی، جذب و بکارگیری می شوند
عزم مسئولان استان البرز درجذب اعتبارات ملی جزم شود
استانداری تا ایستگاه افتتاح قطارشهری پیگیر خواهد بود /شتاب واگن های خط 2 تا مسیر افتتاح
ضرورت سلامت اداری در دستگاه های اجرایی
مسئولان مشی اعتدالی را سرلوحه کار خود قرار دهند/ مسئولان در تصمیم گیری ها مشورت کنند
نظارت برعملكرد دستگاههاي اجرايي مهمترین رسالت استانداري است
گره ترافیک کلانشهر کرج با تدبیر گشوده می شود/ عزم جدی دولت برای مهار تورم
سیاست های منطقه ای نمایشگاه دائمی استان البرز مشخص شود
دولت بودجه ویژه ای به حوزه آب و خاک اختصاص داده است/خروج از رکود مهمترین برنامه دولت
بازدید معاون اول رئیس جمهور و هیئت و وزرا از پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی ایران
تحقیقات، موتور محرکه کشاورزی است
استاندار البرز به صورت چهره به چهره با جمعی از مردم استان دیدار کرد
همراهی معتمدان موجب دلگرمی مسئولان است
البرز با موزه مردم شناسی در کشور شناخته شود / استقرار شعبه بنیاد ایران شناسی در البرز
14 تیرماه نقطه عطف تحول و توسعه روستاها در کشور
اعطاء نشان چهل سالگی سازمان انتقال خون ایران به استاندار البرز
دومین دیدارمردمی استاندار البرز رقم خورد
قطعات نقشه" اطلس فرهنگی البرز" در آستانه تکمیل/ البرز در مسیر تدوین نقشه راه فرهنگی
مدیران دستگاه های اجرایی در تکمیل اطلس فرهنگی استان البرز همکاری کنند
کمیته ویژه آب در استان البرز تشکیل می شود/ راه اندازی تصفیه خانه سیاهکلان تا نیمه تیرماه سالجاری

معاونت برنامه ریزی و اشتغال

 

27
1495 میلیارد ریال اعتبار در سال 93 بین دستگاه های اجرایی استان توزیع می شود
چکیده: معاون برنامه ریزی استانداری البرز از بررسی و توزیع نهایی اعتبارات تملک دارایی و سرمایه ای استان در سال 93 خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، مهرداد مظفری با بیان این مطلب اظهار داشت:  در سال 93 یک هزار و 495 میلیارد ریال اعتبار تملک دارایی و سرمایه ای در میان شهرستان های استان البرز توزیع می شود. وی اعتبار اختصاص یافته ب... ادامه »
27
 2 درصد گاوداریهای صنعتی کشور در استان البرز واقع است
چکیده:  معاون مدیرکل آمار و GIS استاندار البرز گفت: نتایج طرح آمارگیری از گاوداریهای صنعتی کشور اعلام شده است و از این تعدادحدود 2 درصد گاوداریهای صنعتی کشور در استان البرز واقع شده است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، علی تیرداد با اعلام این خبر افزود:  براساس نتایج بدست آمده از طرح آمارگیری از گاوداریهای صنعتی در سال 92 در ک... ادامه »
21
اجرای طرح های مرتبط با صنایع بسته بندی بهانه تخریب اراضی کشاورزی استان نشود
چکیده: معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری البرز تأکید کرد: نباید به بهانه اجرای طرح های مرتبط با حوزه صنایع بسته بندی اراضی کشاورزی این استان تخریب شود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، مهرداد مظفری با بیان این مطلب در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان در سالن شهدای دولت گفت: برخی از طرح های سرمایه گذاری که به این معاونت ارائه می شود با ... ادامه »
21
نیروهای کارآمد در استان البرز شناسایی، جذب و بکارگیری می شوند
چکیده: استاندار البرز تأکید کرد: از نیروها و کارشناسان خبره استان باید در بخش های مختلف استفاده شود و این رویکرد که نیروهای ناکارآمد دستگاه های اجرایی جذب شهرستانهای این استان شوند، باید تغییر کند. به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، سید حمید طهایی با بیان این مطلب در «نخستین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان»، با تأکید بر... ادامه »
21
عزم مسئولان استان البرز درجذب اعتبارات ملی جزم شود
چکیده: استاندار البرز بر ضرورت جذب اعتبارات دستگاه ها از محل منابع ملی جهت ایجاد زیرساخت های استان تأکید کرد.  به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، سید حمیدطهایی ظهر دوشنبه در « نخستین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان» که با حضور جمعی از مسئولان در سالن شهدای دولت برگزار شد، ضمن تبیین نقش شورای برنامه ریزی در  تص... ادامه »
20
ضرورت تسریع در تعیین تکلیف وضعیت چاه های غیرمجاز استان
چکیده: معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری البرز بر ضرورت تعیین تکلیف وضعیت چاه های غیرمجاز در استان تأکید کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز،مهرداد مظفری با بیان این مطلب  در پنجمین جلسه کارگروه" آب کشاورزی" استان با اشاره به خروج عمده منابع آب سطحی از استان به دیگر مناطق و تقاضای روزافزون بخش های مختلف اعم از شرب ، صنعت و کشاور... ادامه »
16
عملکرد دستگاههای اجرایی در حوزه آمار و اطلاعات و GIS ارزیابی می شود
چکیده:  معاون مدیرکل آمار و اطلاعات و عملکرد آمار و اطلاعاتGIS گفت: عملکرد آمار و اطلاعات دستگاههای اجرایی استان مورد ارزیابی قرار می گیرد.  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، علی  تیرداد  با اعلام این خبر گفت: مدیریت جز با در اختیار داشتن ابزارهای مدیریتی مانند آمار و اطلاعات به پیش نخواهد رفت. بنابراین مدیران همه دستگاه... ادامه »
09
احداث نمایشگاه بین المللی  البرز انحصاری نخواهد بود/ دسترسی مکانی مهمترین اولویت
چکیده: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز گفت: نمایشگاه استان البرز باید از انحصار افراد خاص خارج شود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، ایرج موفق با بیان این مطلب در هجدهمین جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی اظهار داشت: در جانمایی سایت نمایشگاهی با بررسی های انجام شده و طرح موضوع در کارگروه توسعه صادرات به این نتیجه رسیدیم که شرکت ... ادامه »
09
هجدهمین جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان البرز تشکیل شد
چکیده: هجدهمین جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان البرز با محوریت تبیین و ارائه گزارش و تحقیقات اتاق بازرگانی البرز در مورد "احداث نمایشگاه بین المللی" و" انجمن صنایع تخصصی همگن شوینده " با ارائه گزارش از آخرین اقدامات انجام گرفته در خصوص" پنجره واحد در گمرک استان البرز " تشکیل شد. به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، عصر سه ... ادامه »
08
نظارت بر بازار استان در ماه رمضان تداوم دارد
چکیده: مدیرکل دفتر اقتصادی استانداری البرزاز تداوم نظارت بر بازار استان در ماه رمضان خبر داد و گفت:  طرح نظارت بر عرضه بازار کالاهای اساسی مردم در ماه مبارک رمضان تداوم دارد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، صمد بهزاد با اشاره به این طرح اظهار کرد:این طرح نظارتی در دو مرحله و با بازرسی از صنوف قنادان، مرغ فروشان، میوه فروشی ها و خوارو با... ادامه »
07
علمی و کاربردی بودن خروجی «همایش نقش جمعیت در توسعه استان» الزامی است
چکیده: قائم مقام رییس شورای سیاست گذاری  همایش نقش جمعیت در توسعه استان بر لزوم علمی و کاربردی بودن خروجی همایش تاکید کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، علی تیرداد با بیان این مطلب درپنجمین جلسه شورای سیاستگذاری همایش نقش جمعیت در توسعه استان البرز بر کاربردی بودن این همایش تاکید کرد. وی افزود:همایش علمی به منظور کاربردی بودن و ب... ادامه »
05
آغاز به کار نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در ماه رمضان
چکیده: مدیرکل دفتر امور اقتصادی استانداری البرز از آغاز به کار نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در راستای تامین اقلام اساسی مورد نیاز مردم خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، صمد بهزاد با بیان این مطلب اظهار داشت: این طرح در قالب نمایشگاه طرح ضیافت از تاریخ 11 تیرماه در محل ورزشگاه انقلاب باغستان کرج به مدت 12 روز فعال خواهد بود. وی افزود: در... ادامه »
28
تشریح برنامه های دفتر اقتصادی استانداری البرز در حوزه صنعت
چکیده: مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین‌الملل استانداری البرز اهم فعالیت‌های دفتر اقتصادی را در حوزه صنعت تشریح کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، صمد بهزاد اهم تدابیر و اولویت‌های دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین‌الملل استانداری البرز در حوزه صنعت را اعلام کرد و گفت: پیگیری تامین سرمایه در گردش واحدهای تولی... ادامه »
24
برگزاری همایش علمی جمعیت شناسی 19 آذر ماه در البرز
چکیده: همایش علمی " جمعیت و تحدیدهای جمعیتی" به منظور بومی سازی با پشتوانه علمی و مناسب این راهبرد برای برنامه ریزی های آتی استان 19 آذر ماه در استان البرز برگزار می شود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، علی تیرداد با بیان این مطلب در جلسه ای هماهنگی برنامه  همایش توسعه استان با اعلام این خبر افزود: با توجه به ضرورت بررسی های علمی در ب... ادامه »
18
فرصت های تجاری کشور به سرمایه گذاری تبدیل شود
چکیده: رئیس سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران گفت:  یکی از استراتژی های مهم ما در راهبرد مشوق های سرمایه گذاری خارجی کشور تبدیل فرصت های تجاری کشور به سرمایه گذاری است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، دکتر علیشری با بیان این مطلب در جریان بازدید از شرکت اتوشاسی اینترنشنال پارس اظهار داشت: یکی از استراتژی های مهم ما در ... ادامه »
صفحه 1 از 10اولین   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین