1395 مهر 06 سه شنبه
پربیننده ترین اخبار
سندگردشگری استان البرز تدوین می شود/ اختصاص بسته های ویژه گردشگری برای سیر و سیاحت دراستان
استاندار البرز در جشن روز جهانی گردشگری:
پروژه همت تا اسفند امسال تکمیل شود
لاین جنوبی استان البرز احداث می شود
اختصاص 500 میلیارد تومان برای تکمیل نهایی پروژه همت/نوروز امسال سفری آسوده را برای مردم رقم می زنیم

معاون رئیس جمهور در حاشیه بازدید از تونل محور شهدای البرز /

کنار گذرشمالی کرج از پروژه های مهم کشور است/ ترافیک کرج در هیچ جای کشور وجود ندارد
اختصاص 37 میلیارد تومان در دولت برای تکمیل طرح های نیمه تمام کشور
کنارگذر شمالی استان البرز تحول ساز در گشایش گره ترافیک ملی
در تأمین منافع مردم با احدی تعارف نداریم/ تکلیف پرونده های تسهیلات بانکی مشخص شود
استان البرز در رتبه 10 کشور برای اعطای تسهیلات به واحدهای تولیدی
راه ایثارو از خودگذشتگی را پایانی نیست
ظرفیت های استان البرز در خدمت اقتصادملی قرار گیرد/ فرودگاه پیام سایت فرود هواپیماهای پهن پیکر
وعده های بدون عمل به مردم ندهید/رضایت مردم با شعار فریبی و دروغ حاصل نمی شود/ سرعت تبلیغات از عمل مسئولان پیشی نگیرد/ هویت ما خدمت بدون شعار و بی منت است

معاون استاندار در ایین معارفه سرپرست جدید فرمانداری شهرستان کرج:

دبیرستان مهدیه کرج پایلوت طرح هوشمندسازی مدارس کشور شد// پرورش نیروی انسانی تفکر بنیان ملاک عمل آموزش و پرورش باشد
سوخت فرودگاه پیام همانند فرودگاه مسافری تأمین شود/ فضای اعتدال بخشی در استان البرز حاکم است
زنگ مهر و مقاومت را واعظی در البرز به صدا درآورد
با حضور استاندار البرز و مسئولان ارشد/
دانش آموزان فرصت هوشمند سازی مدارس را غنیمت بشمارند/ البرز در حوزه فناوری شاخص و پرچمدار رونق اقتصادی شود

استاندار البرز در در جشن متمرکز استانی بازگشایی مدارس استان:

مسئولان مدعی حقوق شهروندان باشند
شهرداری ها معابرشهری را مناسب سازی کنند
افتتاح نمایشگاه یادیاران توسط استاندارالبرز

همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس انجام شد/

مرکز فرهنگی دفاع مقدس البرز در ضلع جنوبی پارک جهان نما احداث می‌شود

استاندار البرز در حاشیه افتتاح نمایشگاه یادیاران :

لزوم اختصاص بودجه مناسب ملی به آموزش و پرورش در البرز
یک میلیون و ۴۰۰ هزار دانش آموز کلاس اولی وارد مدارس شدند

گزیده سخنان وزیر آموزش و پرورش در جشن غنچه ها/

توسعه و پیشرفت جمهوری اسلامی در گرو تداوم جهاد اقتصادی است
مردم ایران برای استقلال و انقلاب، دفاع کردند
هشت سال دفاع کردیم ثابت کنیم جنگ طلب نیستیم/آماده باش در مقابل دشمن تعطیلی بردار نیست/ هفته دفاع مقدس یادآورمظلومیت ملت ایران در جنگی نابرابرانه/ جهاد اقتصادی ادامه دارد

استاندار البرز در رژه نیروهای مسلح ارتش/

لزوم پاکسازی محیط های پیرامونی دانشگاه ها و مراکز آموزشی در آستانه مهرماه
نمایش دفاع یکپارچه از نظام اسلامی دستاورد اصلی انقلاب اسلامی
کویرهای استان البرز منشا گرد و غبار پایتخت شده است

لزوم اجرای طرح کویر زدایی/

بازدید رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور و استاندار البرز از پارک جهان نما و باغ گلهای کرج
270 میلیارد ریال سهم طرح های آبخیزداری استان البرز
رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری:

معاونت برنامه ریزی و اشتغال

 

10
تشریح روند توزیع اعتبارات هزینه ای و تملک دارایی های سرمایه ای استان البرز در سال 95
چکیده: نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان البرز با موضوع  بررسی توزیع اعتبارات این استان با بیان مشکلات مسئولان نیز دراین زمینه همراه شد. به گزارش روابط عمومی استانداری البرز، دراین نشست با تاکید براینکه درسال " اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل " باید تلاش های ویژه در حوزه اجرای پروژه های این بخش صورت گیرد نکات مهم ضوابط اجرایی قانون بو دجه... ادامه »
02
با هدف بررسی علت و چرایی وقوع سیل؛
پرونده خسارت سیل استان البرز مقابل نمایندگان اعزامی سازمان مدیریت وبرنامه ریزی کشورگشوده شد
چکیده: صبح امروز نمایندگانی از سازمان مدیریت وبرنامه ریزی کشور، به استان البرز سفر کردند تا علت های وقوع سیل را در این استان بررسی کنند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، ذبیح الله قائمی در جلسه مشترک با نمایندگان هیئت دولت در سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور ضمن اشاره به دلایل وقوع سیل در استان از کمبود و محدودیت اعتبارات اظهارگلایه کرد و... ادامه »
23
کارگاه آموزشی سامانه ساترا درالبرز  برگزارشد
چکیده: استانداری البرز: اولین دوره آموزشي سامانه ارزيابي توسعه و رصد آمايش (ساترا) با شركت مسؤولان و كارشناسان سامانه تعدادي از 70 دستگاه‌هاي اجرایی در استانداری برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، در این کارگاه آموزشی گزارشي از روند طراحي، پياده‌سازي و كاربردهاي سامانه ساترا ارائه شد. در مورد روند تهيه كاداستر اراضي كشاورز... ادامه »
20
توجه به محیط زیست، از اولویت‌های سند آمایش سرزمین البرز است
چکیده: استانداری البرز: رئیس سازمان برنامه و بودجه استان البرز تاکید کرد: توجه به محیط زیست از اولویت های سند آمایش استان است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، ذبیح الله قائمی با بیان این مطلب در نشست شورای برنامه ریزی استان که با محوریت سند آمایش سرزمین "بخش محیط زیست" برگزار شد،  اظهار داشت: مطالعات طرح در شورای برنامه ریزی و توسعه&n... ادامه »
28
شناسایی و معرفی ظرفیت های اقتصادی استان البرز ضروری است
چکیده: استانداری البرز: رئیس سازمان برنامه و بودجه استان البرز با تاکید بر شناسایی و معرفی هرچه بیشتر ظرفیتهای این استان  به سرمایه گذاران و سرمایه پذیران گفت:البرز دارای ظرفیتهای قابل توجهی در صنعت و کشاورزی است . به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، ذبیح اله قائمی با بیان این مطلب در رونمایی از سایت خدمات سرمایه گذاری استان البرزاظهار داشت... ادامه »
27
توسط استاندار البرز :
سایت مرکز خدمات سرمایه گذاری رونمایی می شود
چکیده: سایت رسمی مرکز خدمات سرمایه گذاری توسط استاندار البرز رونمایی می شود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، مراسم رونمایی از پایگاه اینترنتی مرکز خدمات سرمایه گذاری استان البرز با حضور« مهندس طهایی» استاندار و رئیس مرکز خدمات سرمایه گذاری البرز، «ابوالفضل فلاح» نماینده وزیر،مدیر کل امور اقتصادی و دارایی و نائب رئ... ادامه »
27
مدیران دستگاههای اجرایی استان به بیان دیدگاه های  راهبردی  توسعه منطقه‌ای استان پرداختند
چکیده: مدیران دستگاههای اجرایی  برای ترسیم آینده البرز به بیان دیدگاههای خود برای توسعه البرز پرداختند  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، ، صاحبنظران ،کارشناسان  دستگاههای اجرایی استان البرز با برگزاری نشستی در سالن شهدای دولت استانداری البرز برای دستیابی به خطوط توسعه به تبادل نظر پرداخته و در این بحث مهم سند سرز... ادامه »
24
استاندار البرز در جمع اعضای اتاق بازرگانی:
اتاق بازرگانی موتور محرکه اقتصاد باشد
چکیده: استانداری البرز: استاندار البرز گفت: اتاق بازرگانی استان البرز باید به موتور محرکه اقتصاد البرز تبدیل شود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، سید حمید طهایی با بیان این مطلب در نشست مشترک با اعضای اتاق بازرگانی اظهار داشت:  واقعیت این است که اتاق بازرگانی باید متحول و شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی باید پویاتر و فعال تر از قبل باشد. ... ادامه »
24
دیدار هیات رییسه و هیات نمایندگان اتاق بازرگانی با استاندار البرز
چکیده: استانداری البرز: دیدار هیات رئیسه و هیات نمایندگان اتاق بازرگانی،صنایع، معادن و کشاروزی البرز با استاندار البرز با هدف بررسی و تبادل نظر پیرامون مسائل اقتصادی و مشکلات واحدهای صنعتی و فعالان اقتصادی بخش خصوصی در استان البرز برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، "رحیم بنا مولایی" گفت: به منظور هر چه بهتر و پر بار تر شدن جلسات ... ادامه »
20
سخنگوی دولت در شورای برنامه ریزی و توسعه:
البرز استحقاق ارتقاء و توسعه را دارد/ مشکلات این استان متعلق به خودش نیست
چکیده: استانداری البرز: معاون رئیس جمهور با بیان اینکه بخشی از مشکلات استان البرز متعلق به خودش نیست، این استان را مستحق ارتقاء و توسعه ساختاری دانست و بخشی از اولویت های دولت را در تخصیص بودجه های ملی تشریح کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز،"محمدباقر نوبخت"عصر چهارشنبه در جلسه " شورای برنامه ریزی و توسعه استان" که با حضور"سیدحمیدطهایی" ... ادامه »
20
با حکم معاون رئیس جمهور:
قائمی، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان البرز شد
چکیده: استانداری البرز: معاون رییس جمهور و رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور در حکمی، ذبیح الله قائمی را به عنوان رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان البرز منصوب کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور با حضور در شورای برنامه ریزی استان در حکمی ذبیح الله قائمی را به عنوان رئیس سازم... ادامه »
13
دولت تدبیر و امید، نگاه سرمایه گذاران خارجی را تغییر داد
چکیده:  مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین الملل استانداری البرز در بازدید هیات های سرمایه گذار آلمانی و هلندی از فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی پیام استان البرزگفت: دولت تدبیر و امید، نگاه سرمایه گذاران خارجی را تغییر داده، به گونه ای که آنها تمایل بیشتری برای مشارکت های اقتصادی در جمهوری اسلامی ایران دارند.  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استا... ادامه »
09
معاون برنامه ریزی و اشتغال استاندار گفت:
 65 درصد سند آمایش استان تکمیل شده است
چکیده:   استانداری البرز: معاون برنامه ریزی و اشتغال استاندار البرز از تکمیل 65 درصدی سند آمایش سرزمین استان تا کنون خبر داد و گفت: این سند تا پایان تیرماه  نهایی می شود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، ذبیح الله قائمی در دومین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان، مهمترین طرح در دست اقدام استان را طرح سند آمایش سرزمین برشمرد و اظه... ادامه »
03
البرز پذیرای سرمایه گذاران خارجی
چکیده: استانداری البرز:  استان البرز با توجه به پتانسیلهای بالقوه صنعتی، معدنی و همچنین زمینه های بی نظیر جذب گردشگر و در نهایت باغها و مزارع گسترده کشاورزی به بستری مهیا برای سرمایه گذاران داخلی و خارجی تبدیل شده است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، استان البرز به دلیل نزدیکی به پایتخت و شرایط ویژه در زمینه پتانسیلهای معدنی، صنعتی و کش... ادامه »
30

استاندار البرز در دیدار هیات چینی عنوان کرد:

 از مشارکت سرمایه گذاران خارجی در پروژه های استان البرزاستقبال می کنیم
چکیده: استانداری البرز: استاندار البرز با اشاره به مهیا بودن فرصت های سرمایه گذاری خارجی در البرزگفت: از حضور مشارکت سرمایه گذاران خارجی بویژه چین در پروژه های استان البرز استقبال می کنیم. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز: «سید حمید طهایی» در دیدار «هیئت  سرمایه گذاری چینی» که ظهر امروز با حضور مدیران اقتصادی استان... ادامه »
صفحه 1 از 24اولین   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین