1393 شهريور 31 دوشنبه
پربیننده ترین اخبار
بیکاری 40 درصد از فارغ التحصیلان دانشگاه ها در البرز/کلید حل مشکل بیکاری را باید در مراکز علمی کاربردی جستجو کرد
افتتاح تقاطع شهدای دانش آموز،الگویی از مدیریت جهادی بود
مصاحبه شبکه 4 سیما با استاندارالبرز؛ مقامات ارشد کشور البرز را در کنار 30 استان ببینند
دانشکده پژوهش های علوم انسانی در استان البرز زمینه ساز کاهش آسیب های اجتماعی
تجاری سازی پژوهش های علمی در شرکت های دانش بنیان ریل شتاب گیری و توسعه البرز
بودجه استانی البرز صرف گشایش راه های ملی می شود
استاندار البرز در جمع کارآفرینان و تعاونگران برتر: کلیدرونق اقتصادی کشور در تولید است
مشروح آنچه در شورای آموزش و پرورش استان گذشت/ شهرداری که بعد از 40 سال هنوز در خاطره دانش آموز ماندگار است، طرحی نو در آموزش و پرورش دراندازیم
سالن های ورزشی خالی استان در اختیار مدارس کم برخوردارشهر قرارگیرد
البرز به شرط تأمین امکانات، پشتیبان تهران درکوران بحران حوادث خواهد بود
پرونده سرمایه گذاری استان،در میزگردی اقتصادی گشوده شد
نگاه روشن دولت به آسمان" فرودگاه پیام" /بسته خدمات مسافربری پیام چشم انتظار تصمیم سازمان هواپیمایی کشور
بیکاری عمده دغدغه استان البرز/ مدیران، کارگروه استانی اشتغال را جدی بگیرند
ضرورت ترسیم نقشه راه وزارت ارتباطات در فرودگاه پیام
سفر نیم روزه استاندار البرز به مقصد فرودگاه پیام
تعامل، وحدت و انسجام رمز توسعه امور شهری در استان البرز
رسالت البرز پژوهان معرفی آثار گذشتکان همراه با توسعه استان است// راه اندازی موزه مردم شناسی در استان
فرهنگ حفاظت از محیط زیست در جامعه نهادینه شود
درک و معرفت ساحت مقدس علی بن موسی الرضا(ع) مرزها را درنوردیده است
ستاد "راه و فضای سبز استان" در مسیر آبیاری باغات تا درختکاری 500 هکتاری اراضی شمال غربی کرج
اجرای مراسم سان و رژه نیروهای مسلح همزمان با سراسر کشور در استان البرز
شایسته سالاری سرلوحه انتخاب کارمندان باشد
گام های بلند دولت یازدهم در مسیر خروج از مهار تورم وخروج از رکود اقتصادی / جشن احیاء صنایع در استان
افتتاح مجتمع ورزشی و کلنگ زنی فرهنگسرای فجر در محمدشهر کرج
کوله باری از جنس خدمت توشه کاروان هیئت نمایندگان دولت تدبیر و امید البرز / 3 ماه تأمل یکسال تجربه در یک هفته
ابتکار عمل مرکز فنی و حرفه ای در تلفیق مهارت های حرفه ای و آموزش
تحقیقات کویرشناسی در اشتهارد ضروری است/ تفکیک شبکه آب شرب و مصرفی تنها راه نجات آب
کاروان نمایندگان هیئت دولت تدبیر و امید البرز وارد شهرکویری اشتهارد شد
حمایت از کارآفرینان و سرمایه گذاران، توسعه استان البرزرا شتاب می بخشد
عدم تناسب بین رشد جمعیت و زیرساخت ها در البرز نگاه ویژه هیئت دولت را می طلبد

معاونت برنامه ریزی و اشتغال

 

20
تنور نظارت بر نانوایی هایی استان البرز داغ تر می شود
چکیده: مدیرکل دفتر اقتصادی و امور بین الملل استانداری البرز با بیان اینکه نظارت و بازرسی از واحدهای خبازی تشدید می شود، گفت: واحدهای خبازی موجود ساماندهی می شود. به گزارش واحد خبر اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی استانداری البرز، صمد بهزاد با اعلام این خبر اظهار داشت: با تعیین تکلیف نهایی واحدهای بلاتکلیف از صدور هر گونه مجوز جدید خود داری به عمل می آی... ادامه »
20
زيرساخت لازم براي ديجيتالي کردن سيستم پنجره واحد فراهم شود
چکیده: مدیرکل دفتر امور اقتصادی و بین الملل استانداری البرز گفت:  باید در راستای ایجاد تحول اقتصادی در بخش کمرگ استان، زیرساخت های لازم برای دیجیتالی کردن سیستم پنجره واحد گمرگ فراهم شود. به گزارش واحد خبر اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی استانداری البرز، صمد بهزاد با بیان این مطلب در جلسه الزام تشکیل پنجره واحد گمرگ در استان اظهار داشت:  ا... ادامه »
16
صندوق اشتغال در استان های کشور فعال می شود/تصویب سالیانه 500 هزار شغل در شورای عالی اشتغال
چکیده: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از فعال شدن صندوق اشتغال در استانهای کشور خبر داد. به گزارش واحد خبر اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی استانداری البرز، علی ربیعی عصر سه شنبه در آیین افتتاح  نخستین مجموعه آموزشی و تولید صنعت پوشاک کشور در اشتهارد، با بیان اینکه امروز مهمترین مسئله کشور اشتغال است، اظهارداشت: بدون تردید اشتغال در ... ادامه »
16
با حضور وزیرتعاون /نخستین مجتمع آموزشی تولیدی صنعت پوشاک کشور در البرز گشایش یافت
چکیده:  نخستین مجتمع آموزشی تولیدی صنعت پوشاک کشور در آیینی با حضور وزیرتعاون ، کار و رفاه اجتماعی در شهرستان اشتهارد استان البرز گشایش یافت. به گزارش واحد خبر اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی استانداری البرز، عصر امروز سه شنبه علی ربیعی مقام عالی وزارت کار، تعاون و امور اجتماعی با همراهی جمعی از مقامات لشکری و کشوری به شهرستان اشتهارد سفر کر... ادامه »
16
نوزادان کارگران البرزی، صاحب بخش مراقبت های ویژه شدند
چکیده: با حضوردکتر ربیعی دو بخش مراقبت از نوزادان در کرج گشایش یافت. به گزارش واحد خبر اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی استانداری البرز، پیش از ظهر امروز سه شنبه در آیینی با حضور وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی دو بخش مراقبت های ویژه نوزادان در بیمارستان تأمین اجتماعی البرز واقع در باغستان کرج افتتاح و به بهره برداری رسید. دکتر علی ربیعی وزیر تعا... ادامه »
16
وزیرکار در بازدید از شیرخوارگاه امام علی (ع) :ایده البرز در طرح «نهضت ماندگار»، کشوری اجرا می شود
چکیده: مقام عالی وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی در بازدید از شیرخوارگاه امام علی (ع) استان البرز اعلام کرد: آغاز طرح نهضت ماندگار که پایلوت آن در استان البرز بنانهاده شده است، طرح به صورت سراسری در کشور اجرا می شود. به گزارش واحد خبر اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی استانداری البرز، علی ربیعی پیش از ظهر امروز سه شنبه در جریان بازدید از شیرخوارگاه امام... ادامه »
16
با حضور وزیرکار 2 پروژه عمرانی ورزشی در کرج افتتاح و به بهره برداری رسید
چکیده: مقام عالی وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی، در جریان سفر به استان البرز دو پروژه عمرانی ورزشی را در منطقه کلاک افتتاح و به بهره برداری رساند. به گزارش واحد خبر اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی استانداری البرز، علی ربیعی صبح امروز سه شنبه در رأس هیئتی وارد استان البرز شد و دو پروژه ورزشی را افتتاح کرد. مجموعه استخر شنا و سالن تیراندازی ن... ادامه »
16
سفر یک روزه وزیر کار به استان البرز آغاز شد
چکیده: وزیر کار و تعاون و رفاه اجتماعی به منظور افتتاح چند پروژه وارد استان البرز شد به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، علی ربیعی در سفر یک روزه به استان البرز از شیر خوارگاه امام علی بازدید و سالن تیراندازی، ورزشگاه کارگران، استخر نور و بخش NICU بیمارستان البرز را نیز افتتاح کرد. ادامه برنامه های مقام عالی وزارت با سفر به شهرستان های اش... ادامه »
16
 فرمانداران و مدیران جهاد کشاورزی شهرستانها ارزیابی می‎شوند
چکیده: قائم مقام مدیر اجرای سرشماری کشاورزی استان  با اعلام این خبر گفت: فرمانداران و مدیران جهاد کشاورزی شهرستانها  در اجرای سرشماری عمومی  کشاورزی93  استان ارزیابی می‎شوند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، علی تیرداد با  اعلام این خبر گفت: احکام فرمانداران به عنوان مدیر اجرایی و مدیران جهاد کشاورزی به عنوان قائ... ادامه »
15
بودجه استانی البرز صرف  گشایش راه های ملی می شود
چکیده: معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری البرزبا تاکید بر اینکه البرز با بودجه استانی نقش های ملی ایفا می کند، گفت:استان البرز راه پایتخت را به استان های دیگر متصل می کند که این امر با بودجه های استانی صورت می گیرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، مهرداد مظفری در مراسم تودیع و معارفه مدیر کل راه و شهرسازی استان البرز که پیش از ظهر امر... ادامه »
15
110 فعال، سرشمار کشاورزی استان البرزرا بر عهده دارند
چکیده: ناظرارشد ستاد سرشماری کشاورزی مرکز آمار در استان البرز گفت: 110 نفر، سرشماریکشاورزی استان را بر عهده دارند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداریالبرز، سید یعقوب آذری در حاشیه برگزاری دوره آموزشی  ویژه ماموران آمارگیر در استان البرز اذعان داشت:سرشماری عمومی کشاورزی سال 93 از 5 مهر ماه شروع و تا 18 آبان ادامه خواهد داشت. وی افزود: مامورا... ادامه »
15
آغاز مرحله سوم  دوره آموزشی طرح سرشماری کشاورزی درالبرز
چکیده: معاون دفتر آمار و اطلاعات استانداری البرز گفت: طرح آموزش سرشماری عمومی کشاورزی در سه مرحله پیش‌بینی شده است که مرحله سوم  این دوره  از امروز  ویژه ماموران آمارگیر درحال برگزاری است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، علی تیرداد در حاشیه برگزاری دوره آموزشی در مرکز فنی و حرفه ای کرج  اذعان داشت: مرحله سوم آموز... ادامه »
14
سرشماری کشاورزی نقش پایه ای در نظام آماری کشور دارد
چکیده: سرپرست اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی استانداری البرز، نقش سرشماری کشاورزی را در نظام آماری کشور مهم خواند و بر ضرورت اطلاع رسانی جامع در اجرای این طرح ملی تأکید کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، قباد نعمتی با بیان این مطلب در جلسه دوره آموزشی مرحله دوم ویژه متصدیان تبلیغات اظهار داشت:به حول قوه الهی سر شماری عمومی کشاورزی از... ادامه »
14
ضرورت آگاه سازی کشاورزان در ارائه اطلاعات
چکیده: مدیر اجرای سرشماری عمومی کشاورزی استان البرز گفت: سرشماری باید با اطلاع رسانی مناسب و تبیین اهمیت ارائه اطلاعات درست از طریق دهیاران شفاف سازی شود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البیرز، دکتر مهرداد مظفری با بیان این مطلب در نشست سراسری دهیاران استان البرز که به منظور آگاه سازی برای سرشماری عمومی کشاورزی 93 برگزار شد؛اظهار داشت: برای... ادامه »
14
استان البرز پایلوت اصل 24 در اقتصاد مقاومتی است
چکیده: معاون استاندار البرز به لزوم اصلاح نظام درآمدی دولت با افزایش پایه ای  نظام مالیاتی اشاره کرد و گفت: افزایش پوشش استاندارد برای کلیه محصولات با توسعه منطقه ویژه اقتصادی فرودگاه پیام می تواند پیگیری رفع مسائل و مشکلات تولید در ستاد تدابیر ویژه البرز را به عنوان پایلوت در تحقق اصل 24 اقتصاد مقاومتی معرفی کند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استان... ادامه »
صفحه 1 از 15اولین   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین