1393 بهمن 10 جمعه
پربیننده ترین اخبار
نشست های درس اخلاق فرصتی برای مرور معارف اسلامی است/ مدیران استان البرز دو هفته یکبار آموزش درس اخلاق می بینند
حضور پررنگ روابط عمومی ها در انعکاس خدمات دولت نقش امید را در دل مردم حک می کند
اعلام نظر نماینده عالی دولت در استان البرز پیرامون لغو تعطیلی پنجشنبه ها
یادداشت: دیدارهای مردمی استاندار البرز، بارقه ای از امید را بر دلهای مردمان می نشاند
سفر هیئت دولت تدبیر و امید به البرز و رهاوردهایی برای استان 4 ساله/7 ماه تصدی بر استانداری و 11 سفر وزیر به استان
رسانه ها باید از اطلاعات دقیق شورای اطلاع رسانی استان تغذیه شوند
دیدار صمیمانه رئیس فدراسیون کشتی کشور با استاندار البرز
بنایی ماندگار بر خشت خانه کشتی البرز/ البرز صاحب خانه کشتی می شود
قائمی در شورای برنامه ریزی استان،رهاورد سفر وزرا به البرز را تشریح کرد
نخستین گام در دستیابی به بازارهای منطقه ای و جهانی /انعقاد تفاهم نامه مشترک همکاری پژوهشگاه مواد و انرژی و سازمان صنعت معدن، تجارت با نظارت استانداری البرز
آموزش،الفبای پیشرفت امور است/// در امر آموزش و پژوهش، فرا استانی عمل شود
سفر درون شهری استاندار البرز با وسایل نقیله عمومی همزمان با روز هوای پاک
خط تولید فیلتر هوای پاک الگویی برای واحدهای صنعتی استان باشد
مسئولان استان منشور خدمت تدوین کنند/ آهنگ همسویی در البرز هماهنگ است
تأکید وزیرکشور بر اخلاق مداری در انتخابات/بودجه خودکفایی اقتصادی البرز تدوین شود
دولت به توسعه زیرساخت های البرز توجه کند
بودجه آموزش و پرورش در سال 94 افزایش می یابد
مشروح سخنان وزیر کشور در شورای اداری استان البرز/ مقاومت رمز پیروزی 36 ساله ملت بود
اداره استانها به استانداران واگذار می شود/ وزیر کشور اختیارات البرز را به استاندار واگذار کرد
طرح مطالبات استان البرزاز وزیر راه و شهرسازی در شورای حمل و نقل استان
«وحدت و همدلی» پیام بزرگ دهه فجراست//هراس دشمن از قوت اسلام انقلابی
منشور راهبردی«دولت تدبیر و امید» فصل الخطاب عملکرد مدیران باشد/ توصیه های استاندار البرز به مدیران
دیدار مشترک استاندار البرز با مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی
مشروح مذاکرات استاندار البرز با مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی
موانع راه اندازی متروی هشتگرد در معاونت عمرانی استانداری البرز پیگیری می شود
واگذاری بیش از 12 هزار واحد مسکن مهر/ متروی هشتگرد سال 94 روی ریل افتتاح می رود
دیدار صمیمانه استاندارالبرز با زندانیان سیاسی قبل از انقلاب اسلامی
وحدت و همدلی سمفونی توسعه استان می شود// تاکید استاندار البرز بر کاربردی سازی علوم دانشگاهی
بازدید استاندار البرز از واحدهای تحقیقاتی دانشگاه آزاد اسلامی کرج
تأمین یارانه سوخت فرودگاه پیام مطالبه استاندار البرز از معاون وزیر صنعت

معاونت برنامه ریزی و اشتغال

 

28
بحران آب را با آگاه سازی مردم مدیریت کنیم
چکیده: معاون برنامه ریزی و اشتغال استاندار البرز گفت: با آگاه سازي عمومي و مشاركت مردم دربرنامه ريزي و مديريت آب برای مواجهه با بحران آب بايد تهديدها را  به فرصت تبديل كنيم. به گزارش روابط عمومی استانداری البرز، ذبیح الله قائمی با بیان این مطلب درنخستین جلسه شورای عالی آب استان اظهار داشت: بهينه سازي و تغيير الگوي مصرف در بخش آب همواره مورد تاكيد ب... ادامه »
25
65 درصداعتبارات تملک دارائیهای سرمایه ای استان تخصیص یافته است
چکیده: نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: اعتبارات تملک دارائیهای سرمایه ای استان مجموعاً بالغ بر 200 میلیارد تومان می باشد که تاکنون 131 میلیارد تومان، معادل 65 درصدآن تخصیص یافته است. به گزارش روابط عمومی استانداری البرز، «جلسه برنامه ریزی و توسعه استان» به ریاست سیدحمیدطهایی استاندار، معاونان و جمعی از مدیران کل دستگاه های اجرایی، در سا... ادامه »
24
هدف برنامه ششم کاهش نابرابری استان‌ها و ایجاد توازن منطقه‌ای است  // ارائه اسناد فرادستی  دستگاه های اجرایی به دبیرخانه برنامه ششم
چکیده: معاون برنامه ریزی و اشتغال استاندار البرز با بیان اینکه هدف اصلی برنامه ششم توسعه کاهش نابرابری استان‌ها و ایجاد توازن منطقه‌ای است گفت: مسئولین دستگاههای اجرایی از هم اکنون موظفند کلیه اسناد فرادستی و موجود بخشی، چه ملی و چه استانی را تهیه و تا تاریخ 30 بهمن ماه به دبیرخانه برنامه ششم معاونت برنامه ریزی و اشتغال تحویل نماید. به گزار... ادامه »
24
چهارمین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان البرز تشكیل شد
چکیده: چهارمین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان البرز با حضور استاندار البرزتشكیل شد. به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، صبح امروز چهارمین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان البرز به ریاست استاندار و با حضور معاونین برنامه ریزی ، سیاسی امنیتی ، عمرانی ، فرمانداران ، مدیران کل دستگاه های اجرایی و اعضای شورای برنامه ریزی استان و یک نم... ادامه »
24
قائمی در شورای برنامه ریزی استان،رهاورد سفر وزرا به البرز را تشریح کرد
چکیده: معاون برنامه ریزی و اشتغال استاندار البرز در شورای برنامه ریزی استان، به تشریح رهاوردهای سفر وزرا به استان البرز پرداخت. به گزارش روابط عمومی استانداری البرز، ذبیح الله قائمی با بیان این مطلب در چهارمین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان  که به ریاست استاندار و با حضور معاونین برنامه ریزی ، سیاسی امنیتی ، عمرانی ، فرمانداران ، مدیران کل دست... ادامه »
21
سند آمایش سرزمین استان به تفکیک شهرستان ها تهیه و تدوین می شود
چکیده: معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری البرز گفت: سند آمایش سرزمین استان به تفکیک شهرستان ها تهیه و تدوین می شود و همکاری دستگاه های اجرایی در تدوین سند آمایش در شورای برنامه ریزی استان با حضور استاندار مورد ارزیابی قرار می گیرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، ذبیح الله قائمی، در جلسه آمایش سرزمین استان که با محوریت بررسی سند جامع د... ادامه »
13
20 درصد از سهمیه آرد نانوایی ها، آزاد سازی می شود
چکیده: معاون برنامه ریزی و اشتغال استاندار البرز گفت: با بررسی های انجام شده در کارگروه آرد و نان، 20 درصد از سهمیه آرد نانوایی ها،  به منظور ارتقاء کیفیت تولید نان در استان و عرضه نان های متنوع آزاد سازی صورت می گیرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، ذبیح الله قائمی با بیان این مطلب در جلسه بررسی موضوع نحوه آزاد سازی 20% سهمیه آرد خبازی... ادامه »
13
کانون کارآفرینی استان البرز راه اندازی می شود
چکیده: معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری البرز از راه اندازی کانون کارآفرینی در استان خبر داد.  به گزارش روابط عمومی استانداری البرز، ذبیح الله قائمی با اعلام این خبر اظهار داشت: هیات امناء کارآفرینی استان امروز تشکیل جلسه داده و نسبت به تعیین رئیس و دبیر کانون کارآفرینی استان اقدام شد. وی افزود: طبق بخشنامه وزارت تعاون و رفاه اجتماعی مقرر شده ... ادامه »
12
نرخ بیکاری فصل پائیزدر البرز 9/6 درصد اعلام شد
چکیده: سرپرست دفتر آمار و اطلاعات و GIS  استانداری گفت:  نرخ بیکاری استان البرز در فصل پاییز 93 از متوسط نرخ بیکاری کشور نیز پایین‏تر آمده است؛ براساس نتایج بدست آمده از طرح نیروی کار فصل پاییز،متوسط نرخ بیکاری در کشور 10.5 و نرخ بیکاری استان البرز 9.6 درصد بوده است. به گزارش روابط عمومی استانداری البرز، یحیی رمضانی با اعلام این خ... ادامه »
11
تأمین یارانه سوخت فرودگاه پیام مطالبه استاندار البرز از معاون وزیر صنعت
چکیده:  استاندار البرز که در حضور معاون برنامه ریزی وزیرصنعت، معدن و تجارت،با بیان اینکه فرودگاه پیام یکی از گلوگاه‌های صادرات و واردات کشور است،گفت: تأمین یارانه سوخت این فرودگاه جهت توسعه صادرات مورد انتظار است. به گزارش روابط عمومی استانداری البرز،«سید حمید طهایی» در مراسم تجلیل از صنعتگران و صادرکنندگان برتر استان البرز که پ... ادامه »
05
شاخص بهای کالاها و خدمات مصرفی خانوارهای شهری در استان البرز اعلام شد
چکیده: سرپرست اداره کل آمار، اطلاعات و GIS استانداری البرز شاخص بهای کالاها و خدمات مصرفی خانوارهای شهری و درصد تغییرات استان البرز را در آذر ماه 1393 اعلام کرد. به گزارش روابط عمومی استانداری البرز، یحیی رمضانی با اعلام این خبر گفت:  نرخ تورم آذر ماه سال 1393 کشور به 16.8 و استان البرز به 16.2 درصد و نرخ تورم نقطه به نقطه نیز در استان البرز به 13... ادامه »
01
میزان میوه مورد نیاز استان البرز برای شب عید برآورد شد// اقلام مورد نیاز شب عید مردم با قیمت مناسب توزیع شود
چکیده: معاون برنامه ریزی و اشتغال استاندار البرز در جلسه تنظیم بازار میوه شب عید گفت: برآورد و پیشنهاد تهیه دو‌هزار و 400 تن پرتقال و هزارو 200 تن سیب درختی برای توزیع بین مردم و نگهداری در سردخانه‌های استان‌ مدنظر است و اقلام مورد نیاز شب عید مردم با قیمت مناسب توزیع شود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، ذبیح الله قائمی با اعل... ادامه »
31
اولتیماتوم 10 روزه به مدیران استان/ سندآمایش سرزمینی البرز با خرد جمعی تکمیل می شود
چکیده: معاون برنامه ریزی و توسعه استانداری البرز با تعیین بازه زمانی 10 روزه برای مدیران کل استان، مسئولان دستگاه ها را مکلف ساخت تا هر گونه اطلاعات و نظرات کارشناسی شده را جهت تکمیل و تدوین سندآمایش سرزمینی استان به این معاونت در استانداری ارائه نمایند. به گزارش روابط عمومی استانداری البرز،ذبیح الله قائمی پیش از ظهر امروز در جلسه آمایش سرزمین استان که ب... ادامه »
28
نیازهای استان با نگاه تخصصی بررسی می شود
چکیده: معاون برنامه ریزی و اشتغالزایی استانداری البرز گفت: به تازگی با تشکیل یک کار گروه ویژه، نیازهای استان با نگاه تخصصی و کارشناسانه بررسی می شود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، ذبیح اله قائمی درحاشیه بازدید از شهرستان ساوجبلاغ گفت: اعضای این کارگروه تخصصی با سفر به مناطق مختلف استان البرز از نزدیک نیازها را در بخش های عمرانی، خدماتی، ... ادامه »
27
نظارت بر عملکرد نانوایان تشدید می شود
چکیده: مدیرکل دفتر امور اقتصادی و بین الملل استانداری البرز از تشدید نظارت بر عملکرد نانوایان در امر ارتقاء کیفیت نان خبر داد و گفت: در این راستا هیاتی مرکب از نماینده استانداری، صنعت و معدن، تعزیزات حکومتی، شرکت غله به صورت مستمر با همکاری نماینده فرمانداران از واحدهای نانوایی بازرسی می نماید.   به گزارش روابط عمومی استانداری البرز، صمد بهزاد با بی... ادامه »
صفحه 1 از 20اولین   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین