1394 فروردين 11 سه شنبه
پربیننده ترین اخبار
بازدید سرزده استاندار از مرکز پست ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی
استاندار البرز به اعضای ستاد تسهیلات سفر در استان خداقوت گفت
مسافران نوروزی با خاطری آسوده البرز را مقصد سفر قرار دهند
بیش از 26 هزار مسافر در استان البرز اقامت داشتند

در دور اول سفرهای نوروزی؛

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری

پیام نوروزی؛

معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری البرز

پیام نوروزی؛

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری

پیام نوروزی؛

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری

پیام نوروزی؛

«همدلی و هم زبانی» گفتمان مشترک دولت و ملت در سال جدید خواهد بود
استاندار البرز:
پیام تسلیت استاندار البرز در پی درگذشت همشیره رهبر معظم انقلاب اسلامی
گزیده بیانات مقام معظم رهبری در حرم مطهر رضوی
رونق پایدار، افزایش صادرات غیرنفتی و ایجاد فرصت‌های جدید شغلی؛ سه هدف دولت در سال جدید
رییس جمهوری در پیام نوروزی سال ۱۳۹۴:
سال ۹۴، سال «دولت و ملت، همدلی و هم‌زبانی»/ آرزوهای بزرگ فراروی ایران با همکاری و اعتماد متقابل دولت و ملت دست یافتنی است
رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۴:

پیام تسلیت استاندار البرز به رئیس جمهور
پیام استاندار البرز بمناسبت فرا رسیدن نوروز
حمایت تمام قد استاندار البرز از توسعه کتابخوانی استان
در دومین جلسه انجمن کتابخانه های استان؛
بنیاد برکت برای محرومیت زدایی زیربنایی در البرز اقدام کند
استاندار البرز از رئیس ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در خواست کرد:
کارشناس روابط عمومی استانداری متصدی برتر روابط عمومی و تبلیغات طرح ملی سرشماری کشاورزی 93 استان البرز شد
صرفه جویی هزینه ها در سال 94 سرلوحه کار مدیران قرار گیرد
استاندار البرز تاکید داشت:
دستگاه های استان نسبت به « فرهنگ» وسعت دید پیدا کنند
اولویت های فرهنگی البرز احصاء شود؛
دولت تدبیر و امید به دور از جناح بندی های سیاسی بدنبال تحقق وعده ها است
مشروح سخنان استاندار البرز در شورای اداری استان؛
آنچه در سفر معاون اول رئیس جمهوری و وزرای کابینه دولت تدبیر و امید به البرز گذشت

گزارش مکتوب + تصویر

شورای آموزش و پرورش استان البرز رتبه چهارم کشور را کسب کرد

تشکیل دبیرخانه اوقات فراغت دانش آموزان در استانداری؛

استاندار البرز از مرکز تشخیص بیماران سرطانی بازدید بعمل آورد
درآستانه فرا رسیدن سال جدید؛
مسئولان قاطعانه با تعدی به جنگل‌ها مقابله کنند/ زمین‌خواری جرم است، زمین‌خواران بی‌اغماض مورد تعقیب قضایی قرار گیرند
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با مسئولان کشور و استان البرز؛
شورای اطلاع رسانی استان نیازمند برنامه عملیاتی است// تقویم جلسات دستگاه های استان تهیه و تدوین شود
رویکرد برنامه ششم توسعه با هسته های مناطق شکل می گیرد
کمربند سبز شمالی کرج، هویت باغ شهری را به البرز باز می گرداند
استاندار البرز در آیین روز درختکاری یک اصله نهال غرس کرد؛
پيام استاندار البرز بمناسبت آغاز هفته منابع طبيعي
استاندار البرز از استانداران با تجربه کشور است

معاون اول رئیس جمهوری در آیین رونمایی از دستاوردهای مپنا در البرز؛


معاونت برنامه ریزی و اشتغال

 

19

پیام نوروزی؛

معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری البرز
چکیده: معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری البرز بمناسبت فرا رسیدن نوروز، پیام صادر کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، متن پیام « ذبیح اله قائمی» معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری البرز  بدین شرح است: نوروز اگر چه روز نو سال است، روز کهنه قرنهاست سالخورده ای است که سالی یکبار جامه جوانی می پوشد تا به شکرانه آن که روز... ادامه »
14

با حضور استاندار البرز؛

از دست اندر كاران اجراي طرح سرشماري عمومي كشاورزي استان تجليل شد
چکیده: در مراسمي با حضور استاندار البرز و مدير اجرايي طرح سرشماري عمومي كشاورزي البرز،  فرمانداران برگزيده و تني چند از دست اندركاران و مجريان طرح سرشماري عمومي كشاورزي البرز به صورت نمادين مورد تجليل قرار گرفتند. به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، ذبیح الله قائمی در اين مراسم ضمن قدرداني از تلاش هاي بي شائبه متوليان امر در راستاي اج... ادامه »
14
هفتمین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان البرزبرگزار شد
چکیده: هفتمین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان البرز به ریاست استاندار و با حضور معاونین برنامه ریزی ، سیاسی امنیتی ، عمرانی ، فرمانداران ، مدیران کل دستگاه های اجرایی و اعضای شورای برنامه ریزی استان و نماینده  ساوجبلاغ در مجلس شورای اسلامی و درسالن شهدای دولت استانداری البرز برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، در این جلسه در... ادامه »
14
اولویت های فرهنگی البرز احصاء شود؛
دستگاه های استان نسبت به « فرهنگ» وسعت دید پیدا کنند
چکیده: استاندار البرز بر دستگاه ها تکلیف کرد تا ضمن نگاه ویژه به فرهنگ، اولویت های فرهنگی استان را احصاء نمایند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، آخرین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان در سال 93، به ریاست سیدحمیدطهایی استاندار البرز و با حضور اعضای این شورا که متشکل از مدیران کل دستگاه های اجرایی بود، در سالن شهدای دولت استانداری برگزار ش... ادامه »
14
استاندار البرز تاکید داشت:
صرفه جویی هزینه ها  در سال 94 سرلوحه کار مدیران قرار گیرد
چکیده: استاندار البرز گفت: صرفه جویی هزینه ها  در سال 94 باید سرلوحه کار مدیران قرار گیرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی  استانداری البرز، سید حمید طهایی با بیان این مطلب در هفتمین و آخرین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان در سال 1393 اظهار داشت: با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال 93، لازم است تا مدیران دستگاه های اجرایی استان از طريق ارائ... ادامه »
10
بخش کشاورزی سند آمایش استان البرز بازبینی می شود
چکیده: معاون برنامه ریزی و اشتغال استاندار البرز گفت: بایستی بخش کشاورزی در سند آمایش استان با توجه به سرشماری عمومی کشاورزی سال 93  اطلاعات بروز رسانی و بازبینی مجدد صورت گیرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، ذبیح الله قائمی با بیان این مطلب در جلسه سندآمایش استان با محوریت بخش کشاورزی برگزار شد اظهار داشت:  با توجه به اینکه اس... ادامه »
10

با دستور استاندار البرز:

 

 بازرسی های نوروزی  در رستوران های بین راهی جاده چالوس تشدید می شود
چکیده: مدیر کل دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین الملل از تشدید بازرسی های  نوروزی در رستوران های بین راهی در جاده چالوس خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، صمد بهزاد با بیان این مطلب در جلسه هماهنگی سفرهای نوروزی اظهار داشت: هر چند طرح بسیج سلامت نوروزی از اول اسفند ماه آغاز شده و تا ۱۵ فروردین ماه ادامه دارد اما در این راستا کمیت... ادامه »
10
با دستور استاندار البرز:
چکیده: مدیر کل دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین الملل از تشدید بازرسی های  نوروزی در رستوران های بین راهی در جاده چالوس خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، صمد بهزاد با بیان این مطلب در جلسه هماهنگی سفرهای نوروزی اظهار داشت: هر چند طرح بسیج سلامت نوروزی از اول اسفند ماه آغاز شده و تا ۱۵ فروردین ماه ادامه دارد اما در این راستا کمیت... ادامه »
08
رویکرد برنامه ششم توسعه با هسته های  مناطق شکل می گیرد
چکیده: معاون برنامه ریزی و اشتغال استاندار البرز گفت: رویکرد در برنامه ششم توسعه تغییر کرده و برنامه ریزی در زمینه توسط هسته های کلیدی مناطق انجام می شود و این نوع برنامه ریزی متفاوت از برنامه ریزی جامع است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، ذبیح الله قائمی با بیان این مطلب در نشست هم اندیشی در راستای تدوین برنامه ششم اظهار کرد: در تدوین برن... ادامه »
03
کمیته راهبری تنظیم بازار استان:
مشکلی برای ذخیره میوه شب عید در البرز وجود ندارد
چکیده: کمیته راهبری تنظیم بازار استان البرز برای خرید و ذخیره سازی میوه (سیب و پرتقال) عید نوروز با حضور اعضاء این کمیته در استانداری تشکیل جلسه داد. به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، ذبیح الله قائمی با بیان این مطلب در جلسه کمیته راهبری تهیه و تامین میوه ایام پایان سال ۹۳ و نوروز ۹۴ با بیان اینکه در سازمان تعاون روستائی البرز اقدامات ... ادامه »
03
کمبود مرغ در استان نداریم//تعادل سازی قیمت توزیع مرغ
چکیده: معاون برنامه ریزی و اشتغال استاندار البرز گفت: با تدابیر صورت گرفته ذخیره سازی گوشت مرغ در سردخانه های استان صورت گرفته است و هیچ گونه نگرانی از بابت کمبود مرغ در آستانه عید نوروز نداریم . به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، ذبیح الله قائمی با بیان این مطلب در جلسه گارگروه تنظیم بازار اظهار داشت: در تولید گوشت مرغ در وضعیت خوبی قرار دار... ادامه »
21
احداث پارک طبیعت و حیات وحش به شهرداری کرج واگذار شد
چکیده: در ششمین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان طرح واگذاری احداث پارک طبیعت و حیات وحش به شهرداری کرج تصویب شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، ذبیح قائمی با بیان این مطلب اظهار داشت: در این نشست با بررسی مصوبات قبلی ، در نهایت پس از جانمایی احداث پارک طبیعت و حیات وحش استان البرز در 300 هکتار از زمین های منطقه کلاک و حصار ویسه، احداث ... ادامه »
21
 22 مصوبه کارگروه امور زیربنایی و شهر سازی در شورای برنامه ریزی تصویب شد
چکیده: معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری البرز از تصویب 22 مصوبه کارگروه امور زیربنایی و شهر سازی در امور تولیدی در شورای برنامه ریزی استان خبر داد.  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، ذبیح اله قائمی در ششمین جلسه شورای برنامه ریزی که با حضور سید حمید طهایی استاندار البرز، و معاونین استاندار و اعضای شورا در سالن شهدای دولت برگزار شد، به... ادامه »
21
تکالیف استاندار البرز به مدیران در روزهای پایانی سال، از فعال شدن ستاد تسهیلات سفر تا ارائه گزارش راهبردهای اقتصاد مقاومتی
چکیده: چکیده: استاندار البرز در جلسه شورای برنامه ریزی استان که در آخرین ماه روزهای منتهی به پایان سال برگزار شد، تکالیفی را بر عهده مدیران استان قرار داد، فعال شدن ستاد تسهیلات سفر و همکاری دستگاه ها در خدمت رسانی به مردم،لزوم مشارکت با دولت در اجرای برنامه ها، اعلام گزارش عملکرد مدیران در حوزه اقتصاد مقاومتی، تقویت روابط عمومی ها و  اطلاع رسانی ... ادامه »
18
آینده‌نگری رویکرد مدیریت عالی استان است
چکیده: معاون برنامه‌ریزی و اشتغال استاندار البرزبا اشاره به اهتمام جدی استاندارالبرز به بحث‌های کلانی نظیر آمایش سرزمین گفت: آینده‌‌نگری و پیش‌برد امور توسعه استان بر مبنای کار علمی از رویکردهای اساسی مدیریت عالی استان است. به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، ذبیح الله قائمی با بیان این مطلب در هفتمین جلسه کارگروه ... ادامه »
صفحه 1 از 22اولین   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین