1393 دي 01 دوشنبه
پربیننده ترین اخبار
بازدید سرزده استاندار از قرارگاه روابط عمومی استانداری البرز
دیدار اعضای سازمان مردم نهاد فردیس با استاندار البرز
دیدار مدیرکل و کارکنان اوقاف و امورخیریه البرز با استاندار
نانوایان متخلف کارت قرمز میگیرند// تعطیلی در انتظار نانوایان متخلف
دیدار چهره به چهره استاندار البرز با مردم
در دیدار استاندار البرز با فرماندهان و پیشکسوتان هشت سال دفاع مقدس چه گذشت؟
نخستین جشنواره زمستانه و بهاره البرز آغازی برای گفتمان فرهنگ ها
جشنواره زمستان و بهار البرز قابلیت های ایران کوچک را معرفی می کند
شهیدان الگوی دیروز، امروز و فردای جامعه ما هستند
راه اندازی نمایندگی صندوق نوآوری و شکوفایی در استان، مطالبه استاندار البرز از معاون رئیس جمهور
حق نداریم بهترین سالهای دانشجویان را صرف مقالات بدون خروجی کنیم/ پژوهش بدون مشتری معنایی ندارد
آیین اختتامیه نمایشگاه "هفته پژوهش و فناوری البرز" با حضور معاون رئیس جمهور
ضرورت اتصال مدارس استان به شبکه دولت الکترونیک
البرز استان مستعد پژوهش و تحقق است
صاحبان صنایع، جوانان مستعد جویای کار استان را در واحدهای تولیدی بکار گیرند
سیاست های ملی پناهندگان در البرز بومی سازی شود
بازدید استاندارالبرز وهیئت همراه از شرکت ماموت
استاندار البرز: همایش اقتصاد دانش بنیان البرز لبـیکی به فرمان مقام معظم رهبری بود
تجلی راهبردهای اقتصاد مقاومتی در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی البرز
استاندار البرز بمناسبت فرا رسیدن 16 آذر پیام صادر کرد
کلید استان البرز به مراکز علمی و پژوهشی واگذار می شود
دیدار و دلجویی استاندار البرز از خانواده معظم شاهد و ایثارگر
مذاکره تنها گزینه 1+5 است/ دولت یازدهم نگاه ویژه ای به قشر دانشجو دارد
پژوهش در کنار صنعت دیده شود/ نمایشگاه پژوهش ردایی بر قامت صنعت استان
مردم مشکلات خود را با استاندار درمیان گذاشتند
«رئیس شورای اطلاع رسانی استان البرز» منصوب شد
بسته سلامت روستاهای البرز تدوین شود/ ضرورت نظارت بر عرضه لباس های دست دوم
عنوان« مشاوران جوان» از بُعد تشریفاتی خود خارج می شود/ «دستیاران جوان» به کمک مدیران استان می آیند
سند راهبردی «جوانان البرز» تدوین شود
اشتغال و ازدواج، مهمترین دغدغه ستاد ساماندهی امور جوانان /« دستیاران جوان» جایگزین « مشاوران جوان» شوند

معاونت برنامه ریزی و اشتغال

 

18
 شاخص بهای کالاها و خدمات مصرفی خانوارهای شهری در استان البرز اعلام شد
چکیده: سرپرست اداره کل آمار، اطلاعات و GIS استانداری البرز شاخص بهای کالاها و خدمات مصرفی خانوارهای شهری و درصد تغییرات استان البرز را اعلام کرد. به گزارش روابط عمومی استانداری البرز، یحیی رمضانی با اعلام این خبر گفت: نرخ تورم آبان ماه سال 1393 کشور به 17.8 و استان البرز به 17.2درصد و همچنین نرخ تورم نقطه به نقطه نیز در استان البرز به 12.2درصد افزایش ی... ادامه »
18
 نانوایان متخلف کارت قرمز میگیرند// تعطیلی در انتظار نانوایان متخلف
چکیده: معاون برنامه ریزی و توسعه استاندار البرز گفت: نانوایانی که سه بار مرتکب تخلف می شوند پروانه کسب و امتیازشان جمع آوری خواهد شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، ذبیح الله قائمی با بیان این مطلب در جلسه کارگروه آرد و نان اظهار داشت: نان به عنوان قوت اصلی مردم از اهمیت ویژه ای برخوردار است در این راستا نظارت دقیق بر عملکرد واحدهای خبازی ... ادامه »
15
دستگاه های اجرایی تا پایان سال برنامه های اولویت دار خود را اعلام کنند// کارگروه آمایش سرزمین استان تشکیل می شود
چکیده: معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری با تاکید برارائه برنامه های اولویت دار دستگاه های اجرایی در استان از تشکیل کارگروه آمایش استان ظرف سه ماه آینده خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، ذبیح الله قائمی درباره طرح ارائه شده فرصت های شغلی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گفت: این سازمان در پی تهیه بسته ای برای ایجاد فرصت های شغلی ... ادامه »
15
مجوز 112 طرح توسعه برای واحدهای صنعتی صادر شد
چکیده: رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان البرز از صدور 112 مجوز برای واحدهای صنعتی استان خبر داد و گفت: بیشتر این واحدها تا 40 درصد پیشرفت فیزیکی داشته اند و زیرساخت های خود از قبیل احداث قضای فیزیکی،دریافت امکاناتی از قبیل  آب ،گاز ،تلفن و ... را فراهم آورد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز،  ایرج موفق در کارگروه اشتغال استان ... ادامه »
11
راه اندازی نمایندگی صندوق  نوآوری و شکوفایی در استان، مطالبه استاندار البرز از معاون رئیس جمهور
چکیده:  استاندار البرز استاندار ایجاد نمایندگی صندوق نوآوری و شکوفایی در استان البرز را از معاون علمی و فناوری رئیس جمهور مطالبه کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز ، سید حمید طهایی با بیان این مطلب در "جلسه کارگروه پژوهش و فناوری استان البرز" که با حضور معاون  علمی و فناوری رئیس جمهور و مسئولان استانی شامگاه چهارشنبه در سالن ... ادامه »
09
بازدید استاندارالبرز از 3 واحد صنعتی در شهرک های صنعتی سپهر و نظرآباد
چکیده: استاندار البرز به همراه معاون برنامه ریزی، مدیرکل حوزه و جمعی از مدیران حوزه صنعت و فرماندار شهرستان نظرآباد از 3 واحد تولیدی و صنعتی در شهرک های صنعتی سپهر و نظرآباد بازدید به عمل آورد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز؛ سید حمید طهایی  در جریان بازدید از 3 واحد صنعتی در شهرک های صنعتی سپهر و البرز اظهار داشت: رویکرد استان در ب... ادامه »
08
بازدید استاندارالبرز وهیئت همراه از شرکت ماموت
چکیده: استاندار البرز دقایقی پیش در رأس هیئتی از شرکت خودروسازی ماموت بازدید بعمل آورد. به گزارش روابط عمومی استانداری البرز، عصر امروز دوشنبه سیدحمیدطهایی با همراهی نمایندگان مردم استان البرز در مجلس شورای اسلامی، معاونان و جمعی از مدیران کل استان با حضور در شرکت ماموت، ضمن تشکیل نشست مشترک بازدیدی از فرایند خط تولید این مرکز داشت. مجتمع صنعتي ماموت در... ادامه »
03
صنعت، کشاورزی و گردشگری مهره های کلیدی در هفته پژوهش البرز
چکیده: مدیرکل دفتر هماهنگی اقتصادی و امور بین الملل استانداری البرز تصریح کرد: حضور پررنگ بخش صنعت، کشاورزی و گردشگری در همایش  استانی هفته پژوهش تأکید ویژه استاندار محترم است و باید کلیه دستگاه های مرتبط در این خصوص توانایی های خود را منصه ظهور و بروز برسانند. به گزارش خبرنگار روابط عمومی استانداری البرز، صمد بهزاد با بیان این مطلب در جل... ادامه »
01
قیمت انواع نان دراستان البرز اعلام شد
چکیده:  مدیرکل دفتر هماهنگی و اموراقتصادی استانداری البرز ضمن اعلام قیمت جدید انواع نان گفت: با افزایش نرخ نان در این استان و با هدف جلب رضایت بیش از پیش مردم طرح های نظارتی برعملکرد نانوایی های  از امروز به اجرا درآمده است .  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، "صمد بهزاد" روز دوشنبه در گفت و گوبا خبرنگار واحد روابط عمومی استاندا... ادامه »
01
سمینارآموزشی نحوه آمارگیری ازپروانه های ساختمانی/ اجرا بصورت الکترونیکی در شهرداری ها
چکیده: سمینارآموزشی_توجیهی طرح آمارگیری ازپروانه های ساختمانی به روش الکترونیکی در شهرداریهای استان البرز برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز،  به همت دفترآمار واطلاعات و GIS استانداری ،سمینارآموزشی- توجیهی طرح آمارگیری الکترونیکی ،شامل جمع آوری اطلاعات مربوط به تعداد انواع پروانه های ساختمانی شامل مسکونی ،تجاری ،صنعتی ،درمان... ادامه »
24
 30 هزار بهره بردار کشاورزی دراستان پرسشنامه تکمیل کردند
چکیده: معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری البرز با اعلام سرشماری  46 هزار خانوار در طرح سرشماری عمومی  کشاورزی 93 این استان گفت: برای  30 هزار بهره بردار کشاورزی  پرسشنامه تکمیل شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، 'ذبیح الله قائمی' با بیان این مطلب از فهرست برداری 122 هزار مکان در طرح سرشماری کشاورزی این استان خبرداد ... ادامه »
23
 استانداری حامی اتاق بازرگانی البرز در حل مشکلات صنعت
چکیده: معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری البرز گفت: استانداری از اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی البرز در مسیر توسعه صنعت استان حمایت می کند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، ذبیح الله قائمی با بیان این مطلب  در سومین جلسه کمیته علمی همایش تعامل صنعت و دانشگاه با تقدیر از پیگیری های اتاق البرز مبنی بر برگزاری این همایش  م... ادامه »
23
در جذب سرمایه گذاری به شکل هلدینگ عمل شود
چکیده: معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری البرز گفت:فرایند جذب سرمایه گذار به شکل هلیدنیگ مجموعه ای منسجم از ظرفیت های سرمایه گذاری را در استان ایجاد خواهد کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، عباداله کامکار با بیان این مطلب در" اولین جلسه مرکز خدمات سرمایه گذاری استان " اظهار داشت: مرکز خدمات سرمایه گذاری در بسیاری از استان ها راه ... ادامه »
23
احصاء پروژه هاي متوقف و نيمه تمام در استان //  رونمایی از نسخه آزمایشی سایت اطلاع رسانی مرکز خدمات سرمایه گذاری استان
چکیده: معاون برنامه ریزی و اشتغال استاندار البرز در اولین جلسه مرکز خدمات سرمایه گذاری که با رونمایی از نسخه آزمایشی این سایت همراه بود، گفت: كل پروژه هاي متوقف و نيمه تمام در دستگاه های اجرایی در استان احصا شود تا سازمان بخشی و هدایت و تمرکز روی پروژه ها صورت گیرد.   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، ذبیح الله قائمی با بیان این مطلب در ا... ادامه »
22
آمار متقن، زمینه ساز برنامه ریزی و توسعه محسوب می شود
چکیده: معاون برنامه ریزی استاندار البرز گفت : آمار متقن، زمینه ساز برنامه ریزی و توسعه محسوب می شود. به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، ذبیح الله قائمی با بیان این مطلب در برنامه زنده رادیویی « اقتصاد و آمار در نمودار ؛ از رادیو تخصصی اقتصاد»، ضمن تقدیر از مسئولین اجرای سرشماری  سرشماری عمومی کشاورزی93 اظهار داشت: با اط... ادامه »
صفحه 1 از 19اولین   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین